BIZNIS WEB


Biznis WEB je balíček vhodný pre živnostníkov alebo väčšie firmy, keďže ponúka priestor na pridávanie obsahu o veľkosti 2000 MB. K balíčku dostanete registráciu domény na jeden rok zdarma.

Ak potrebujete rozsiahlu štruktúru stránky, tento balíček je pre vás správnou voľbou, pretože ponúka neobmedzené množstvo podstránok. To sa oplatí pre prípad, ak máte veľa fotiek a potrebujete napríklad podstránku Galéria s väčším počtom podpriečinkov podľa udalostí, tak sa nemusíte nijako obmedzovať. Ako u všetkých platených balíčkov EXOWEBu aj tu je súčasťou Blog, v ktorom pravidelnou aktivitou, ktorú viete podľa potreby kategorizovať, ukážete svojim zákazníkom, že ste pripravený riešiť ich potreby či problémy.

Súčasťou Biznis WEBu je aj eshop a ak máte v ponuke do 20 produktov a vyhovoval by vám nenáročný eshop, s týmto balíčkom máte problém vyriešený. Eshop ponúka jednoduchšie riešenie s ponukou rôznych kategórií, variácií produktov, platieb či spôsobov dodania. Ďalším doplnkom je aj možnosť sledovať návštevnosť stránky vďaka integrácii Google Analytics.

Pokiaľ chcete osloviť väčšiu škálu zákazníkov, s balíkom Biznis WEB máte skvelú možnosť mať webové stránky v dvoch jazykoch. V tomto balíčku máte neobmedzený počet emailových schránok v rámci 5000 MB priestoru.

BIZNIS WEB OBSAHUJE:

  • Neobmedzene stránok
  • 2000 MB pre obrázky
  • Neobmedzene emailových schránok
  • 5000 MB pre email
  • Blog, reštauračné menu
  • 20 produktov do eshopuJe to také jednoduché...

VYTVORTE SI VZHĽAD

PRIDAJTE OBSAH

PUBLIKUJTE STRÁNKU

Adresa

Mlynské nivy 56

Bratislava

82105

Slovensko

Email
Telefón