MAX WEB


Max WEB je najvyšším balíčkom v rámci ponuky EXOWEBu s neobmedzeným priestorom. Súčasťou balíčka je aj registrácia novej domény na prvý rok zdarma.

V tomto balíčku nie ste ničím obmedzovaní, keďže poskytuje neobmedzený priestor na ukladanie obsahu a taktiež sa nemusíte obmedzovať ani štruktúrou webu vďaka neobmedzenému počtu podstránok. Max WEB poskytuje všetky možnosti pridávania obsahu ako Biznis WEB, ale má vylepšené možnosti.

Blogovanie je v dnešnej dobe dôležitý aspekt v ohľade internetového podnikania, preto svoju aktivitu môžete zverejňovať v rámci sekcie Blog. Ak uvažujete o predaji vašich produktov prostredníctvom internetu, jednoduchší eshop v tomto balíčku môže byť nápomocný. V editore cez prehliadač si eshop ľahko vytvoríte, produkty si môžete zaradiť do adekvátnych kategórií, pridať variácie produktov, nahrať fotky, vložiť výstižný text, zvoliť možnosti dopravy či platby a začať predávať. Na rozdiel od Biznis WEBu, Max WEB ponúka neobmedzené mnosťtvo produktov pre eshop. Ak vás zaujíma návštevnosť vašej stránky, tú môžete sledovať vďaka možnosti integrácie Google Analytics.

Podnikáte na troch rôznych trhoch? Žiaden problém. Stránku môžete mať až v troch rôznych jazykoch. Väčšia firma má určite viac zamestnancov a potrebuje využívať viac emailových schránok s väčším priestorom. Súčasťou balíčka je neobmedzený počet schránok v rámci 100 000 MB priestoru.

MAX WEB OBSAHUJE:

  • Neobmedzene stránok
  • Neobmedzený priestor
  • Neobmedzene emailových schránok
  • 100 000 MB pre email
  • Blog, reštauračné menu
  • Neobmedzene produktov v eshopeJe to také jednoduché...

VYTVORTE SI VZHĽAD

PRIDAJTE OBSAH

PUBLIKUJTE STRÁNKU

Adresa

Mlynské nivy 56

Bratislava

82105

Slovensko

Email
Telefón