Texty sú na stránkach veľmi dôležité, keďže priamo píšu o obsahu vášho biznisu. Preto dbajte na to, aby vaše texty boli jedinečné a výstižne napísané s primeraným počtom kľúčových slov, pomocou ktorých zvýrazníte oblasť, v ktorej pracujete alebo podnikáte.

Prehľad produktov

Napríklad môžete si napísať jednoduchý text s popisom produktov, ktoré si môžete vložiť napr. vo forme zoznamu s odkazmi. Pozrite si návod, ako pridávať texty na stránku.

Alebo si popíšte produkty v prehľadných sekciách, do ktorých môžete vložiť napr. aj malé obrázky na ukážku, ktorým môžete zvoliť rôzne tvary.

1WEB

1WEB je základný balíček EXOWEBu, ktorý ponúkame zdarma! Podmienkou je, že doména, na ktorej chcete prevádzkovať 1WEB, musí byť registrovaná u nás.

Biznis WEB

Biznis WEB je balíček vhodný pre živnostníkov alebo  firmy, s ponukou priestoru na pridávanie obsahu o veľkosti 2000 MB. K balíčku dostanete registráciu domény na jeden rok zdarma.

Max WEB

Max WEB je najvyšším balíčkom v rámci ponuky EXOWEBu s neobmedzeným priestorom. Súčasťou balíčka je aj registrácia novej domény na prvý rok zdarma.

Ďalší príklad uvedenia produktu s popisom, ku ktorému môžete napríklad pridať súbor na stiahnutie.
Pozrite si návod, ako pridať súbor na stiahnutie.

Manuál k Exowebu

Tu si môžete stiahnuť manuál k Exowebu do svojho počítača.

Manuál
  • vo formáte PDF
  • obrázky a popisy
  • dá sa vytlačiť
  • budete ho mať po ruke
  • čítať sa dá aj bez internetu